Liliowce

Liliowce to niezwykle piękne i reprezentatywne kwiaty. Bylina ta odznacza się wyjątkową długowiecznością – niektóre z odmian liliowców mogą w jednym miejscu rosnąć nawet do 30 lat. Piękno kwiatów liliowców jest dość krótkotrwałe, jednak dzięki dużej liczbie kwiatów bylina jest piękna przez długi czas. Najlepszym miejscem dla liliowca w ogrodzie ...

Liliowce to niezwykle piękne i reprezentatywne kwiaty. Bylina ta odznacza się wyjątkową długowiecznością – niektóre z odmian liliowców mogą w jednym miejscu rosnąć nawet do 30 lat. Piękno kwiatów liliowców jest dość krótkotrwałe, jednak dzięki dużej liczbie kwiatów bylina jest piękna przez długi czas. Najlepszym miejscem dla liliowca w ogrodzie będzie stanowisko słoneczne lub lekko zacienione – jednak liliowiec pod tym względem nie jest zbyt wymagający i dostosuje się praktycznie do każdych warunków.

Liliowce pięknie prezentują się na ogrodowych rabatach. Niższe odmiany liliowców można też sadzić w donicach – będą doskonałą dekoracją balkonów i tarasów. Większość odmian jest odporna na mróz, choroby i szkodniki.

Poznajcie koniecznie bogaty asortyment liliowców, jakie zgromadziliśmy w naszym ogrodniczym sklepie internetowym. Znajdziecie wiele odmian w pięknych kolorach, które będą ozdobą ogrodu!

Więcej

Liliowce 

Jest 31 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów