Krzewy owocowe

W naszym sklepie ogrodniczym znajdziesz krzewy owocowe w doniczkach, jak i kopane z gruntu. Możesz je wykorzystać do upiększenia swojego ogrodu, jak i korzystać z ich cudownych właściwości tworzenia wspaniałych owoców. Wielobarwne, o ciekawym pokroju krzewy owocowe idealnie prezentują się na tle trawników, czy na obrzeżach ścieżek w ogrodzie. Ko...

W naszym sklepie ogrodniczym znajdziesz krzewy owocowe w doniczkach, jak i kopane z gruntu. Możesz je wykorzystać do upiększenia swojego ogrodu, jak i korzystać z ich cudownych właściwości tworzenia wspaniałych owoców. Wielobarwne, o ciekawym pokroju krzewy owocowe idealnie prezentują się na tle trawników, czy na obrzeżach ścieżek w ogrodzie. Komponują się z roślinami krzewiastymi i drzewiastymi.

Krzewy owocowe nie są wymagające. Wybierz odporne gatunki krzewów owocowych, które nie będą wymagały stosowania chemicznych oprysków. Podatność na choroby to jeden z czynników wpływających na wybór roślin do przydomowego sadu. Kolejnymi są plenność, smak, jak i sposób dojrzewania. Jeśli  lubisz podjadać świeże owoce z krzaczka – wybierz te odmiany, które dojrzewają stopniowo. Dzięki temu, będziesz cieszyć się plonami przez dłuższy okres. Dorodne, odporne i wypielęgnowane krzewy owocowe znajdziesz w naszym sklepie. Pamiętaj, by dopasować rodzaj roślin do przestrzeni, jaką dysponujesz. Dzięki optymalnym warunkom masz szansę rokrocznie zbierać obfite plony owoców.

Popularne krzewy owocowe to przede wszystkim maliny i porzeczki. Maliny dostępne są w wielu różnorodnych odmianach, niektóre z nich owocują od końca czerwca do późnego października. Warto zainwestować w aronię, jagodę kamczacką, czy borówki, które są nieocenionym źródłem antyoksydantów.

Poznaj naszą ofertę krzewów owocowych i ciesz się smakiem natury każdego roku!

Więcej

Krzewy owocowe 

Podkategorie

 • Porzeczki

  Porzeczki kopane z gruntu I gatunku.

  Z zabezpieczonym systemem korzeniowym.

  .

 • Agrest

  Agrest kopany z gruntu I gatunku.

  Z zabezpieczonym systemem korzeniowym.

 • Maliny

  Poszukujesz najlepszych sadzonek malin? W naszym sklepie internetowym dostępne są sadzonki malin najlepszej jakości. Specjalnie dla Was wybraliśmy tylko najlepsze odmiany malin – o pięknych, aromatycznych owocach, które odznaczają się soczystym miąższem i wspaniałym smakiem. W naszej ofercie przygotowaliśmy nie tylko klasyczne maliny w czerwonym kolorze, ale i odmiany o owocach żółtych, czarnych i fioletowych. Wszystkie sadzonki malin dostępne w naszym sklepie są zdrowe i mają odpowiednio rozbudowany system korzeniowy. Dostępne są odmiany malin wczesne, późne, a także takie powtarzające owocowanie. Sprawdź naszą ofertę sadzonek malin i wybierz najlepszą odmianę do swojego ogrodu!

 • Truskawki
 • INNE
 • Aronie
 • Borówki amerykańskie,...

  Owoce borówki i jagód to esencja zdrowia, źródło wielu witamin i minerałów. To jeden z powodów wciąż wzrastającej popularności różnych odmian borówek i jagód. Nie można zapomnieć także o wspaniałym smaku owoców, które można zarówno jeść prosto z krzaka, jak i przeznaczyć na przetwory. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie wiele odmian borówki amerykańskiej, jagody kamczackiej, a także jagody goji i borówki brusznicy. Dlaczego warto zdecydować się na uprawę borówki amerykańskiej? Ponieważ borówka amerykańska jest stosunkowo łatwa w uprawie, odporna na choroby i warunki atmosferyczne – doskonale sprawdza się w naszym klimacie i pięknie owocuje. Borówka amerykańska owocuje od lipca do września – w zależności od odmiany. W naszej ofercie dostępne są dostępne krzewy trzyletnie, które uprawiane są w doniczce w specjalistycznych tunelach foliowych zapewniających sadzonkom najlepsze warunki wzrostu.

 • Jeżyny