Róże

Róże to jedne z najpiękniejszych kwiatów, jakie goszczą w ogrodach, parkach i na miejskich skwerach. W naszym sklepie internetowym znajdziecie najpiękniejsze odmiany róż, które staną się niekwestionowaną ozdobą. Prowadzimy sprzedaż róż rabatowych i parkowych w różnych kolorach i odmianach. Sadzonki oferowane w naszej szkółce są zdrowe i najwyższ...

Róże to jedne z najpiękniejszych kwiatów, jakie goszczą w ogrodach, parkach i na miejskich skwerach. W naszym sklepie internetowym znajdziecie najpiękniejsze odmiany róż, które staną się niekwestionowaną ozdobą. Prowadzimy sprzedaż róż rabatowych i parkowych w różnych kolorach i odmianach. Sadzonki oferowane w naszej szkółce są zdrowe i najwyższej jakości – odpowiednia ich pielęgnacji zapewni piękne i długie kwitnienie. Niezwykle eleganckie są róże na pniu – również dostępne w naszej ofercie. Kwieciste kule na wysokim pniu, to niebanalna dekoracja każdej rabaty i klombu. Oczywiście w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć róż pnących i kaskadowych, które idealnie sprawdzą się na pergolach i ogrodzeniach, tworząc kwietne baldachimy. W naszym sklepie internetowym prowadzimy także sprzedaż róż miniaturowych. Niewielkich rozmiarów krzewy róż pięknie prezentują się na balkonach i tarasach.

Sprzedaż róż – najpiękniejsze odmiany

Realizujemy sprzedaż róż kopanych z gruntu. Przed wysyłką system korzeniowy sadzonki zostaje pieczołowicie zabezpieczony. Róże wysyłamy od 5 października – jest to najodpowiedniejszy czas do nasadzeń.

Więcej

Sprzedaż róż

Podkategorie

  • Róże rabatowe i parkowe
  • Róże na pniu

    Róże to rośliny pełne wyszukanej elegancji. Sprawiają, że ogrodowe rabaty wyglądają jeszcze piękniej. Nie ulega wątpliwości, że cały urok róż tkwi w ich zachwycających kwiatach! Te żywe bukiety nie tylko cieszą nasze oczy, ale i cudownie pachną.  Tak piękne kwiaty zasługują na odpowiednie wyeksponowanie – tak jak w przypadku róży na pniu. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziecie piękne róże na pniu angielskie, pnące i miniaturowe. Z myślą o wielbicielach róż na pniu zebraliśmy odmiany o pięknych, pełnych kwiatach w różnych kolorach – subtelnych różach, intensywnych czerwieniach, lub w odcieniu herbacianym. Którą piękną różę na pniu zasadzisz w swoim ogrodzie?

  • Róże wielkokwiatowe
  • Róże pnące i kaskadowe
  • Róże miniaturowe i...