Winogrona białe BIANCA

Nowy produkt

WINOGRONO BIAŁE
BIANCA

Forma : roślina  w pojemniku C2/C3
Wiek: 2 lata             
Wysokość: 30-70 cm (rośliny wczesną wiosną są  przycięte do 30cm)

Więcej szczegółów

279 Przedmioty

14,90 zł

Więcej informacji

Są naturalną skarbnicą znakomitych substancji regenerujących i oczyszczających organizm. Winogrona. Nie bez powodu nazywa się je owocami bogów. Lecznicze właściwości kryjące się w ich gronach korzystnie wpływają na skórę, układ nerwowy, nerki czy wątrobę. Wartościowe jest w nich wszystko: sok, miąższ, pestki, skórka, a nawet szypułki.

Winogron biały to w naszych warunkach jedna z najlepszych, średnio późnych odmian przerobowych. Krzewy rosną średnio silnie, plonują obficie i regularnie. Grona średniej wielkości, do dużych, cylindryczne lub cylindryczno-stożkowate, przeważnie średnio zwarte lub luźne. Na glebach cięższych, bardziej wilgotnych i żyznych grona mogą być silnie zwarte. Jagody są średniej wielkości, żółtawe, kulisto-owalne, o mocnej skórce zrośniętej z miąższem. Miąższ średnio zwarty, mięsisto-soczysty, słodki, aromatyczny. Owoce dojrzewają pod koniec września. To bardzo atrakcyjna, odmiana zarówno ze względu na smak owoców jak również ze względu na możliwość otrzymania w polskim klimacie dobrego wina. 
Winogrona białe są dość odporne na mróz, a po przemarznięciu części nadziemnych dobrze się regenerują . Wyróżniają się też wysoką odpornością na choroby grzybowe.

Owoce można wykorzystać do deserów, na soki, na przetwory oraz do wyrobu wina.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Winogrona białe BIANCA

Winogrona białe BIANCA

WINOGRONO BIAŁE
BIANCA

Forma : roślina  w pojemniku C2/C3
Wiek: 2 lata             
Wysokość: 30-70 cm (rośliny wczesną wiosną są  przycięte do 30cm)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

2 innych produktów w tej samej kategorii: